cocugum-hakkında-hersey-soru

Çocuğum Hakkında Herşey: Şubat 2020

2020 yılı ile birlikte çocuk psikolojisi ve çocuk gelişimi hakkında sorularınızı sorabileceğiniz bir alan yaratmak istedik. Her ayın üçüncü pazartesi yeni açacağımız  ‘Çocuğum Hakkında Herşey‘ başlıklı blog yazısı altında  bulunan aşağıdaki yorumlar kısmına sorularınızı iletebilirsiniz. Sorularınıza çocuğunuzun yaşını eklemeyi unutmayın. Gün sonunda biriken sorulara

cocuklaringelisimi.com blogu üzerinden konu başlıklarına göre kategorize ederek sorularınızı ay boyunca cevaplıyor olacağız.


 

Şubat 2020 için  Çocuğum Hakkında Herşey: çocuk psikolojisi ve gelişimi hakkındaki sorularınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.

 

6ee3c34af72104cdd224f69de3296430


 

Ufak bir hatırlatma: Sorularınızın diğer ebeveynlere faydası olması için isim kullanılmayarak soru-yanıt şeklinde burada paylaşıyor olacağız. Sorunuzun anonim kalmasını isteyebilirsiniz o nedenle hatırlatmak istedik.

Bir diğer önemli nokta ise burada yanıtladığımız sorular psikolojik destek yerini asla tutmaz. O nedenle kendi ruhsal, fiziksel sağlığınız yada çocuğunuzun ruhsal, fiziksel sağlığı ile ilgili herhangi bir şüpheniz olduğunda daima uzmanlar ile temasa geçmeniz gerektiğin hatırlatmak isteriz.

 

 

Bir Yorum Yazin

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com