Online Danışmanlık

Online anne-baba danışmanlığı zaman, yer veya özel sebepler nedeniyle yüz yüze danışmanlık alamayan veya almayı tercih etmeyen bireyler için sunulan bir hizmettir. Online danışmanlık kapsamında : çocuk gelişimi, çocuk psikolojisi, genç gelişimi ve psikolojisi,ebeveyn tutumları hakkında danışmanlık sunulur.

Online danışmanlık süreci SKYPE programı üzerindenskypegörüntülü/sesli sürdürülür. SKYPE için;

  • Telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda SYKPE’ın yüklü olması gereklidir. Programı sykpe.com/tr/ den yükleyebilirsiniz.
  • Görüşmeyi sürdürebilmek için mikrofon özelliğine sahip kulaklık olmalıdır.
  • Görüşme internet üzerinden sürdürüldüğünden yeterli hızda ve kesintisiz internet bağlantınızın olması görüşmenin kalitesi için önemlidir.
  • Belirlenen randevu gün ve saatinde SKYPE’da bulunmanız ve online olmanız gereklidir.

Online Danışmanlık Süreci

Randevu isteğinizi (gün/ saat/ online danışmanlık süresi belirtilerek) cocuklaringelisimi@gmail.com’a ilettikten sonra sizdanismanlike çocuğunuzun gelişimi, şu an içinde bulunduğunuzu durumu anlamak adına doldurmanız gereken bir form ve ücretin yatırılacağı hesap bilgileri iletilecektir. Formun doldurup geri yollanması ve ücretin yatırılması sonrası belirlenen ortak gün ve saatte danışmanlık almak istediğiniz konu hakkında online danışmanlık verilir.

Online Danışmanlık Ücretleri

Online danışmanlık iki farklı süre ile verilmektedir.

30 dakika – 70 tl

50 dakika – 130 tl

Randevu için mail attığınızda EFT yapabileceğiniz hesap numarası ve IBAN size iletilecektir. (Ücretlere KDV dahildir.)

Online Danışmanlıkta Önemli Noktalar

  • Online danışmanlık sadece uygun olan durumlarda ve yukarıda belirtilen konularda (çocuk gelişimi, çocuk psikolojisi, genç gelişimi, genç psikolojisi ve ebeveyn tutumları ) verilmektedir. Bu süreç sadece belirli konulardaki danışmanlığı içerir, yüz yüze terapinin yeri tutmaz.
  • Online danışmanlık kriz durumlarında, zarar verme eğilimlerinde destek sağlamaz, böyle bir durumda lütfen 112 Acil Servis ya da 155 Polis İmdat’a ulaşın.
  • Verilen kişisel bilgiler gizlilik prensibi altında korunmaktadır. Kendine veya bir başkasına zarar verme durumunda gizlilik prensibi bozularak gerekli mercilere bilgi verilir.
  • Psikiyatrik sorunları olan veya tanıya ihtiyaç duyanlar online danışmanlıktan fayda göremez, bu durumda lütfen bir psikiyatriste başvurun.

Bilgi & Randevu için, cocuklaringelisimi@gmail.com‘a mail atabilir veya aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com