dikkat-etkinligi-kapak

Yaz Mevsimi Temalı Çocuklar için Dikkat Etkinliği

Yaz mevsiminde çocuğunuzun sakin bir etkinliğe dahil etmek isterseniz, aşağıdan ücretsiz indirebileceğiniz dikkat etkinliğini hazırlayabilirsiniz. Bu etkinlik ile çocuğunuz dikkatini odaklama, dikkatini sürdürme, görsel ayrımlaştırma becersini, işitsel algısını, işitsel dikkatini ve ince motor becerisini desteklemiş dikkat-etkinligiolacaksınız.

İhtiyacınız olanlar sadece yaz mevsimi temalı etkinlik sayfası ve renkli kalemler. Bu etkinliği çocuğunuz ile yolda, uçakta, parkta, evde kısacası her yerde yapabilirsiniz.

 

Buradan yaz mevsimi temalı dikkat etkinliğini bilgisayarınızda açıktıktan sonra çıktısını alın. Bu dikkat etkinliğini iki şekilde yapabilirsiniz. Çocuğunuza sırayla ikili yönergeler vererek ( örnek olarak; Kirazları kırmızıya boya. Terlikleri mora boya. Yengeçleri maviye boya. ) tamamlayabilirsiniz veya birçok farklı yönerge kullanabilirsiniz (örnek; Resimde kaç tane terlik var sayıp sayfanın üstündeki kısma yaz. Beş tane deniz yıldınızı bul ve sarıya boya. Külahtaki dondurmaları en sevdiğin dondurma çeşidinin rengine boya.)

 

İyi eğlenceler!

ayse-imza

Kaydet

Bir Yorum Yazin

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com